Apie mus

 „Saulės šeimos medicinos centras“ gyvuoja nuo 2001 m. kovo 1 d. Šiame centre suburta aukštos kvalifikacijos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų komanda:  

  • teikia kvalifikuotą medicininę pagalbą visai šeimai;
  • garantuoja lengvai prieinamą ir kokybišką diagnostiką bei gydymą;
  • lanko pacientus namuose;
  • vykdo sunkių susirgimų prevencines programas.  

Saulės šeimos medicinos centro privalumas ir darbo tikslas – šiltas ir supratingas bendravimas su pacientais. Mes rūpinamės visų mūsų pacientų sveikata ir norime tapti tikrais jūsų šeimos bičiuliais.

Šiuo metu veikia jau trys „Saulės šeimos medicinos centrai“ kurie įsikūrę Kauno miesto Dainavos ir Kalniečių gyvenamuosiuose rajonuose.

Nuolat didėjantis pacientų skaičius rodo, kad Kauno miesto gyventojai pasitiki mūsų centre dirbančiais medikais ir jų kompetencija. Didėja ir darbuotojų skaičius - tai leidžia kur kas efektyviau teikti medicininę pagalbą. Saulės šeimos medicinos centras nuolat investuoja į naują medicininę įrangą, specialistų mokymą ir jų kvalifikacijos kėlimą.

Nuo pat įsikūrimo Saulės šeimos medicinos centras sudarė sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa, todėl šeimos centre nuolat registruotiems ir PSDF apdraustiems asmenims medicininės paslaugos teikiamos NEMOKAMAI.

Visos įstaigoje vykdomos prevencinės programos (gimdos kaklelio, krūties, prostatos vėžio, širdies bei kraujagyslių ligų prevencinė programa ir kt.), apmokamos Privalomojo sveikatos fondo lėšomis.